درباره ما

معرفی آریان لیان پخش

شرکت آریان لیان پخش به عنوان یكی از شركت‌های پخش عضو گروه صنعتی اکت در اسفنـدماه سال ۱۳۸۷ به هدف پخش محصولات آرایشی-بهداشتی، سلولزی و عطریات آغاز به کار تاسیس شد و در مهرماه ۱۳۹۱ فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت از بدو تأسیس همواره سعی بر ارائه خدمات با کیفیت در حداقل زمان داشته است و در آینده نیز با تکیه بر تجارب و توانایی‌های پرسنل متخصص و توانمند در جهت پیشرفت بیشتر گام برمی‌دارد. والاترین رسالت شرکت آریان لیان پخش ارائه خدمات مشتری-محور، تضمین سود مشتری و حمایت از مصرف‌کننده نهایی به جهت جلب رضایت‌مندی هر چه بیشتر مشتریان است. این شركت با برخورداری از ۲۰ شعبه در تهران و سایر مراكز استان‌ها، توانسته با در اختیار داشتن انبارهای وسیع و مجهّز در این مراكز به انجام عملیات توزیع و فروش در سراسر كشور بپردازد. لذا به منظور پوشش‌ دادن این گستردگی، شركت از سیستم‌های پیشرفته نرم‌افزاری و سخت‌افزاری و همچنین ۷۵۰ پرسنل برخوردار می‌باشد. برندهایی که این شرکت عهده‌دار فروش و پخش آن‌ها می‌باشد عبارتند از مای، الارو، نئودرم، بک، شون، اسکالیم، نوت، و کالیستا که برند اسکالیم در مرداد ماه سال ۹۴، برند نوت در آبان ماه سال ۹۴، و برند کالیستا در خرداد ماه سال ۹۵ به سبد کالایی این شرکت اضافه گردیده است.
شرکت آریان لیان پخش در اسفند ماه سال ۱۳۸۷ با هدف پخش محصولات آرایشی و بهداشتی، سلولزی و عطریات تأسیس شد. .

اهم اهداف

۱. سود‌آوری برای تمام ذینفعان سازمان

۲. افزایش رضایت و وفاداری در مشتریان

۳. رشد و شکوفایی نیروی انسانی ماهر و متخصص

۴. پوشش تقاضاهای پنهان بازار

۵. خدمت‌رسانی صحیح و به موقع

۶. بهره‌وری از مدرن‌ترین تکنولوژی‌های صنعت پخش

ماموریت

افزایش رضایت‌مندی‌ و وفاداری مشتریان و کسب سهم بازار بیشتر از طریق پیشگام‌بودن در توزیع به موقع و کارآمد محصولات آرایشی-بهداشتی با کیفیت.

چشم‌انداز

کسب مقام برترین و بزرگترین سازمان پخش محصولات آرایشی بهداشتی در سطح خاورمیانه.

ارزش‌ها

۱. کرامت: احترام به پدر و مادر

۲. شفقت: اکرام ايتام

۳. پاسخگویی: مسئول‌بودن در قبال كساني كه چشم اميد به اين سفره پر بركت خداوند را دارند.

پیام مدیرعامل

شرکت آریان لیان پخش به عنوان یک بنگاه اقتصادی باتجربه همواره در تلاش است که با استعانت از پروردگار یکتا و تاییدات الهی، گام‌هایی را در جهت رشد و تعالی خود بردارد. به همین جهت تلاش در جهت تأمین رضایت حداکثری مشتریانش، ارتقای کیفیت خدمات و رضایت کارکنان نه یک شعار، بلکه یک اعتقاد سازمانی است. در همین راستا تدوین سیاست‌های توسعه‌ای در جهت افزایش بهره‌وری، بهبود مستمر، ارتقای دانش و کاهش هزینه‌ها جزو اولویت‌های مدیران شرکت است. شرکت آریان لیان پخش بر این باور است که توسعه‌ی شرکت جز با اتکا به دانش، تخصص و تجربه، نیروی انسانی متخصص و توانمند، محقق نخواهد شد. به همین منظور سازمان با تشکیل گروه‌های تخصصی در حوزه‌های مختلف کاری و بهره‌وری از دانش گروه‌ها موجبات نیل به هدف نهایی خود را که همان خلق بالاترین ارزش برای مشتریان است، فراهم آورده است.
طی گذشت این سال‌ها، از زمان تاسیس این شرکت، با توکل به خالق هستی بخش و با نیت خدمت‌رسانی به هم‌وطنان راه طولانی را طی کرده‌ایم، اما هنوز افق‌های زیادی را پیش رو داریم. به امید اینکه بتوانیم با ارائه محصولات و خدمات باکیفیت اثرات مثبتی را در جهت پیشرفت جامعه داشته باشیم.

هادی بابایی

افتخارات کسب شده:


دریافت تندیس دیموند به عنوان برترین شرکت پخش محصولات آرایشی و بهداشتی در کشور در سال ۹۲
دریافت تندیس رضایتمندی مشتری در سال ۱۳۹۱
دریافت تندیس دیموند به عنوان برترین شرکت پخش محصولات آرایشی و بهداشتی در کشور در سال ۹۱

 

شرکت آریـان لیـان پخـش (آلـپ) در اسفنـد ماه سال ۱۳۸۷ با هـدف پخــش محصـولات آرایشـی و بهـداشتـی، سلولـزی و عطـریات تأسیس شـد. این شرکت در مهرمـاه ۱۳۹۱ فعالیت خود را آغـاز نمـود.

خبرنامه

جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعات محصولات و تخفیفات و جشنواره‌ها لطفا عضو خبرنامه ما شوید.