معرفی برند الارو

برند الارو محصول لابراتوار وناژ است که ارائه محصولات زیبایی و بهداشتی پوست، برای خدمت به جامعه را هدف اصلی خود قرار داده است. محصولات این برند در گروه مراقبت از پوست و زيبايي طبقه بندی شده و در سرتاسر دنیا توسط متخصصین پوست و داروسازان تایید شده و توصیه می شوند. وناژ یک مرکز تحقیقاتی پیشرفته و علمی است که سالانه با دانشگاه‌های علمی معتبر اروپا و آمریکا قراردادهای تحقیقاتی منعقد می‌کند و تلاش می‌نماید تا به جدیدترین و به‌روزترین دانش و تکنولوژی روز مجهز باشد.
الارو به معنای "بانوی زیبای آب" است و با شعار "الهام بخش‌زیبایی" ده سال پیش در شهر آنژه فرانسه متولد شد و در حال حاضر در بيش از ۲۰ كشور دنيا حضور دارد. الارو در سال ۱۳۸۹ توسط شرکت ویوناسان به بازار ایران وارد و معرفی شد و شرکت آریان لیان پخش نماینده انحصاری توزیع و پخش و فروش این برند است که توزیع و پخش این برند را در داروخانه‌ها و فروشگاه‌های لوازم آرایشی سراسر کشور به عهده دارد.
به منظور تامین نیازهای بازار، محصولات برند الارو در کارخانجات وناژ در کشورهای مختلف (فرانسه، کانادا و سوییس) تولید می گردد. از حضور محصولات الارو ساخت فرانسه در بازار بيش از ۶ سال مي‌گذرد و از اواسط سال ۹۲ شركت ويوناسان موفق به اخذ مجوز ورود محصولات اين برند از كانادا نيز گرديد و اين برند همزمان از فرانسه و كانادا وارد ایران می‌شود.
الارو يك برند جهاني شناخته شده است كه محصولات ضدآفتاب آن در ايران محبوبيت زيادي دارد. از مهمترين مشخصه ضدآفتاب‌هاي الارو، می‌توان به حفاظت مناسب آن‌ها در برابر اشعه‌ها و آسيب‌هاي مضر آفتاب در كنار بافت و رنگ مطلوب آن‌ها اشاره کرد. ضدآفتاب‌هاي الارو يك برند كامل در زمينه محصولات آفتاب هستند به گونه‌اي كه كودكان، مادران و كليه خانم‌ها و آقايان را با انواع سليقه و درخواست پوشش مي‌دهند. در برخي از كشورهاي دنيا استفاده از ضدآفتاب به حدي مهم و كيفيت در آن داراي اهميت است كه در اين كشورها برندها براي توليد ضدآفتاب بايد چندين مجوز علاوه بر مجوز توليد محصولات آرايشي و بهداشتي را دريافت نمايند مثلا" در كانادا ضدآفتاب در گروه دارو قرار دارد و توليدكنندگان بايد به اندازه توليد دارو در توليد آن دقت نموده و درخصوص ادعاهاي مندرج روي آن مثل عيار حفاظت از مضرات آفتاب و تركيبات به كار رفته در آن تضمين دهند.

مشاهده وب‌سایت الارو

 

شرکت آریـان لیـان پخـش (آلـپ) در اسفنـد ماه سال ۱۳۸۷ با هـدف پخــش محصـولات آرایشـی و بهـداشتـی، سلولـزی و عطـریات تأسیس شـد. این شرکت در مهرمـاه ۱۳۹۱ فعالیت خود را آغـاز نمـود.

خبرنامه

جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعات محصولات و تخفیفات و جشنواره‌ها لطفا عضو خبرنامه ما شوید.